Конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу з питань земельних відносин, архітектурної діяльності, комунальної власності та житлово-комунального господарства і благоустрою

ГЛУХОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

22130, смт. Глухівці, Козятинського району, Вінницької області, вул. Шкільна, 41

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу з питань земельних відносин, архітектурної діяльності, комунальної власності та житлово-комунального господарства і благоустрою.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають: вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посадах з питань земельних відносин не менше 2 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах з питань земельних відносин не менше 3 років, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та державної служби, вільно володіють державною мовою, вміють користуватися комп'ютером.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів.

Телефон для довідок: (043-42)-3-15-23.