Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Глуховецької  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Глуховецька селищна рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів, з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади.

Проект рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Глуховецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 1 березня 2019 року шляхом розміщення на офіційному сайті Глуховецької об’єднаної територіальної громади  http://gluhovecka.gromada.org.ua/ у розділі Регуляторна діяльність.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Глуховецької об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись селищною радою за адресою: 22130, вул. Шкільна 41, смт Глухівці, Козятинський район, Вінницька область та/або на електронну адресу: alexwest72@ukr.net