Глуховецька селищна об'єднана територіальна громада
Козятинський район, Вінницька область

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта Глуховецької селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради»

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта Глуховецької селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради»

 

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є Глуховецька селищна рада.

Метою прийняття цього регуляторного акту є встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів, з урахуванням рівня платоспроможності громадян і суб’єктів господарювання, відповідно до потреб об’єднаної територіальної громади, забезпечення своєчасного та повного їх надходження до бюджету громади.

Проект рішення селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 22 березня 2019 року шляхом розміщення на офіційному сайті Глуховецької об’єднаної територіальної громади  http://gluhovecka.gromada.org.ua/ у розділі Регуляторна діяльність.

 

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення селищної ради «Про затвердження правил благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

 

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись селищною радою за адресою: 22130, вул. Шкільна 41, смт Глухівці, Козятинський район, Вінницька область та/або на електронну адресу: alexwest72@ukr.net« повернутися до списку оголошень