Глуховецька селищна об'єднана територіальна громада
Козятинський район, Вінницька область

Новини

Узагальнений звіт про стан реалізації проектів за рахунок коштів громадського бюджету Глуховецької ОТГ

Дата створення: 15:31 18.09.2019

Узагальнений звіт про стан реалізації проектів за рахунок

Про онлайн-голосування за номінантів конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019»

Дата створення: 09:04 06.06.2019

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 «Про організацію та проведення регіонального конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2019» та з метою розвитку виробництва і промоції товарів, що виробляються в області та відзначення лідерів торгівельної, харчової та переробної галузей, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції обласною державною адміністрацією проводиться регіональний конкурс «Краща торгова марка Поділля – 2019» Конкурс відбувається у новому форматі. Відбір переможців здійснюється за 9 номінаціями: - «Екологічність та натуральність»; - «Інновації у виробництві»; - «Репутація та довіра»; - «Відкриття року»; - «Краща фірмова мережа виробника»; - «Якість»; - «Кращий експортер (обсяги, географія)»; - «Соціальна відповідальність»; - «Краща торгівельна мережа». У конкурсі приймають участь 24 підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості області. З 04 червня по 24 червня 2019 року відбувається онлайн-голосування за номінантів конкурсу. Онлайн-голосування проводиться на сайті Департаменту за посиланням: http://www.dmsrr.gov.ua/konkurs-krashha-torgova-marka-pod%D1%96llya/

Запровадження програми "Бюджет участі в Глуховецькій ОТГ"

Дата створення: 15:33 05.02.2019

Шановна громадо! Нам важлива ваша думка! Хочемо повідомити, що у 2019 році хочемо запровадити Бюджет участі в Глуховецькій ОТГ. Простими словами: надати вам можливість витрачати кошти бюджету у ті сфери, які ви вважаєте за необхідне.  При започаткуванні Бюджету участі необхідно затвердити Положення. Наразі уже існує таке положення, в якому прописані усі терміни, порядок і деякі параметри Громадського бюджету.  Ми хочемо дізнатись вашу думку щодо даного Положення і після врахування ваших зауважень затвердити його! Для цього на початку даємо вам ПРОЕКТ- Положення(https://docs.google.com/…/1LChH860vcGtU_5DBz4sYhO3wox…/edit…) та ПРОЕКТ-Рішення про деякі параметри Бюджету учасні на 2019 рік (https://docs.google.com/…/1r8JbYift9xNGz0KLMo7T6zxRYw…/edit…).  Перейшовши за посиланням у вас є можливість внести коментар або зміни.  Також, попередньо визначено дану проведення публічних консультацій з даного питання - 15 лютого о 13:00 в приміщенні селищної ради. Де ви зможете дізнатись більше інформації про Положення і сам громадський бюджет!  Дякуємо за вашу участь в прийнятті важливих рішень для громади!

Вдячність керівництву ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство»

Дата створення: 09:22 26.12.2018

По завершенню цікавого та насиченого подіями 2018 року Глуховецька селищна рада приносить вдячність керівництву ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».

День Святого Миколая у ДНЗ "Берізка"

Дата створення: 16:25 19.12.2018

День Святого Миколая - довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. 19 грудня до малят ДНЗ "Берізка" завітав Миколай. Але на свято він прийшов не з порожніми руками, а приніс радість, спортивні розваги та чудові подарунки. В цей день діти брали участь у різноманітних естафетах, конкурсах, відгадували загадки, співали пісні. Веселе та цікаве свято "Миколай до нас іде" підготувала інструктор з фізкультури Коломійчук Ірина Олексадрівна. Особливу подяку хочемо винести депутату селищної ради Кирилюк Олені Миколаївні, яка надала чудові подарунки для дітей садочка. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, злагоди, взаєморозуміння та достатку. Низький уклін за вашу непохитну віру в майбутнє нашого селища. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану діткам.

«До нас завітай святий Миколай»

Дата створення: 15:18 19.12.2018

19 грудня у Непедівському ЗНВК І-ІІІ ст. "Школа-дитячий садок" пройшло свято , присвячене Дню святого Миколая « До нас завітай святий Миколай». Цього свята з нетерпінням чекали усі, готувалися заздалегідь. В школі розгорнулося ціле казкове дійство. Співали, танцювали, розігрували сценки,декламували вірші, проводили квест-гру "Запалюємо зорі"...На завершення діти отримали солодкі подарунки. Велика подяка у проведенні свята класним керівникам 1-4 класам Нечипорук Л.М., Мазур С.О., Свідерській Н.А., Омельчук О.Г., пед.орг Поліщук О.І., ЗДВР Дмитренко В.В. та директору школи Лисюку В.М.

З Днем Святого Миколая!

Дата створення: 08:14 19.12.2018

З днем Святого Миколая! Нехай у цей святковий день відбудуться чарівні та казкові події! Добра Вам, щастя і любові, теплих сімейних посиденьок і довгоочікуваних солодощів під подушкою. Нехай у кожному домі буде затишна атмосфера, сповнена позитиву, сміху і достатку. Радості, душевного тепла і щирості!

Оголошення!!!

Дата створення: 11:10 04.12.2018

У зв’язку з введенням в дію Указу Президента України від 26.11.2018 року №392/2018 «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні» та з метою перевірки готовності та набуття спроможностей щодо виконання заходів формування військових частин територіальної оборони, Генеральним штабом Збройних Сил України сплановано практичне відмобілізування окремих військових частин (підрозділів) територіальної оборони для проведення навчальних зборів. Козятинському районному військовому комісаріату визначено завдання щодо відмобілізування та проведення навчальних зборів з особовим складом підрозділів територіальної оборони в період з 05 по 11 грудня 2018 року на базі Глуховецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.  З 01 грудня 2018 року Козятинським районним військовим комісаріатом озпочалось оповіщення та виклик військовозобов’язаних до військового комісаріату для уточнення облікових даних. Військовозобов’язаним, яким врученні повістки, повинні з’явитися до комісаріату 05 грудня 2018 року до 9-00. Після формування підрозділів батальйону територіальної оборони з військовозобов’язаними призваними на збори, будуть проведенні заняття з вогневої підготовки (виконання практичних стрільб), тактичної підготовки, інженерної підготовки та обороні важливих об’єктів, блок-постів та інше.  На даний час здійснюються заходи по підготовці та всебічному забезпеченні навчальних зборів.  Військовий стан – це не оголошення війни, а особливий правовий режим, що вводиться в Україні у випадках збройної агресії проти України, нападу на неї, а також якщо існує небезпека для незалежності та територіальної цілісності держави. Козятинський районний військовий комісар звертається до усіх військовозобов’язаних та громадян міста Козятина та Козятинського районну проявити свідомість, відповідальність в забезпеченні обороноздатності держави, прибути за викликом до військового комісаріату та прийняти участь в навчальних зборах. Це безпека нашого краю, наших дітей, наших сімей.

Воєнний стан!!!

Дата створення: 08:52 28.11.2018

З 9-ї години 28 листопада на території Вінницької області на 30 днів, вводяться в дію окремі положення закону Про правовий режим воєнного стану.

З Днем працівників сільського господарства!

Дата створення: 10:36 18.11.2018

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Від усього серця вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо Вам, людям які присвятили своє життя рідній землі, працювати так само наполегливо і самовіддано, не опускаючи рук, і щиро радіти плодам своєї праці, як радіємо ми їм. Нехай ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи минуть ваші угіддя, а врожай перевищує ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку, потрібну всім нам працю! З Днем сільського господарства!