Вітання з Днем Святого Валентина!

ВІТАЄМО З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!!!

У це чудове романтичне свято, коли крізь хуртовинну зиму вже відчутно подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, вітаємо Вас самими теплими і щирими словами з Днем Святого Валентина! Напевно, саме в такі дні народжуються ніжні проліски. І ми бажаємо Вам, щоб і у Вашій душі розквітли перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим, чистим почуттям. Життя є любов, тому без любові життя неможливе! Бажаємо не лише у свято, а й щоденно отримувати знаки уваги і любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться в житті як найкраще!

З повагою, колектив Глуховецької селищної ради!