Глуховецька селищна об'єднана територіальна громада
Козятинський район, Вінницька область

26–і районні сільські спортивні ігри Козятинщини з футзалу серед жіночих команд

Сім територіальних громад взяли участь у 26–х районних сільських спортивних ігор Козятинщини з футзалу серед жіночих команд: Глуховець, Білопілля, Дубових Махаринець, Махнівки, Михайлина, Перемоги та Самгородка. 
У першій групі учасників змагань глухівчанки перемогли своїх суперниць із Білопілля та Дубових Махаринець. У другій групі команд боротьба за першість велась до останнього матчу. Три команди- Перемоги, Михайлина та Самгородка, набрали однакову суму очок - 4. Тільки закращими показником забитих та пропущених м'ячів, на перше місце піднялись михайлінські футлалістки, самгородчанки - другі. Команда Махнівки зіграла зі всіма суперниками внічию і залишилася на останній позиції.
У грі за 3-4 місце зустрілись команди Д. Махаринець та Самгородка. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат-2:2. У серії післяматчевих пенальті точнішими виявились дівчата з Дубових Махаринець - 5:3. А в матчі за перше- друге місце глухівчанки, з рахунком 2:0, переграли своїх опонентів з Михайлина.« повернутися до списку новин