Свято останнього дзвоника в Глуховецькій СЗШ І-ІІІ ст.

Дата: 25.05.2018 14:03

25 травня в Глуховецькій СЗШ І-ІІІ ст. відбулося свято останнього дзвоника, який пролунав для 80-го випуску учнів. Випускників, учнів та гостей свята вітали: Глуховецький селищний голова Амонс Олександр Анатолійович, начальник відділу освіти Козятинської райдержадміністрації Діденко Аліна Анатоліївна, генеральний директор «АКВ УКТ» Гордієнко Андрій Юрійович, представник СВК «Маяк» Семенюк Сергій Дмитрович, голова батьківського комітету Романюк Ірина Павлівна, класний керівник 11 класу Кравчук Олена Валентинівна, батьки випускників.

Зі словами вдячності звернулися до вчителів випускники та під звуки останнього дзвінка пройшли урочистою ходою разом із випускниками попередніх років.

На святі було представлено фото-колаж із фотоматеріалами попередніх випусків та життя школи протягом всіх цих років. Після закінчення урочистої лінійки учні школи та вихованці ДНЗ «Берізка» влаштували святковий концерт для всіх присутніх на святі.