Глуховецька селищна об'єднана територіальна громада
Козятинський район, Вінницька область

Реалізація проекту "Капітальний ремонт дорожнього покриття тротуару по вул. Шкільна та влаштування острівців безпеки на перехресті по вул. Шкільна-Героїв майдану смт. Глухівці"

Мешканці смт. Глухівці останні два роки могли спостерігати будівельні роботи по вул. Шкільна та Героїв Майдану. Так, у 2017 році було побудовано тротуарну доріжку по вул. Шкільна. У 2018 році проводились роботи по капітальному ремонту перехрестя вулиць Шкільна та Героїв Майдану. 
Станом на 10 червня Глухівчани можуть спостерігати відновлене дорожнє покриття на перехресті, влаштовані острівці безпеки та організований рух транспорту по колу. Ці заходи спрямовані на підвищення безпеки руху та зниження швидкості транспорту. 
Ініціатором та основним партнером співфінансування проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття тротуару по вул. Шкільна та влаштування острівців безпеки на перехресті по вул. Шкільна-Героїв майдану смт. Глухівці Козятинського району Вінницької області» виступає ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство». 
В якості надання благодійної допомоги селищу підприємство виконало масштабну реконструкцію перехрестя. 
Висловлюємо щиру подяку керівництву ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» від мешканців селища та надіємось на подальшу плідну співпрацю!« повернутися до списку новин