Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Глуховецької селищної ради “Про правила благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради”

Дата: 03.07.2018 14:00

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання  зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

оприлюднюється:

проект рішення Глуховецької селищної ради “ Про правила благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради”

Це рішення підготовлене з метою захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини, захисту довкілля, покращення санітарного стану, належного утримання  та раціонального використання території селищної ради, охорони об’єктів  благоустрою, виконання вимог Закону України “Про благоустрій населених пунктів ”, вдосконалення нормативної бази, врегулювання правових відносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія цього регуляторного акта.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовій формі від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань впродовж  місяця від дня оприлюднення за адресою:

22130, вул. Шкільна, 41, смт Глухівці, Глуховецька селищна рада

тел.(04342)31523, е-mail:  alexwest72@ukr.net

Проект рішення  оприлюднюється на офіційному сайті селищної ради:   http://gluhovecka.gromada.org.ua/

У селищній раді також можливо ознайомитись з проектом рішення Глуховецької селищної ради “Про правила благоустрою населених пунктів на території Глуховецької селищної ради”

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом  місяця з дня опублікування оголошення.