Урочисте відкриття нового дитячого майданчика в смт. Глухівці

Дата: 09.07.2018 10:44

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. 8 липня для малечі відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика по вул. Вишнева.
Дитячий ігровий майданчик був встановлений завдяки Глуховецькому селищному голові Амонсу Олександру Анатолійовичу, депутату Вінницької обласної ради Колесник Ірині Миколаївні, депутатам Глуховецької селищної ради: Балановському Максиму Олександровичу, Безнощук Наталії Вікторівні, Назаровському Назару Юрійовичу, Черняк Антоніні Броніславівні, Шаповал Наталії Володимирівні.
Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалки. Веселий настрій дарували присутнім запрошені аніматори, які проводили чудові конкурси та вікторини. Діти отримали не тільки незабутні враження, а й солодкі подарунки від місцевих депутатів.
Незважаючи на те, що урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика завершилось, а дорослі повернулися до справ, сміх дітей ще довго лунав на майданчику, продовжувались ігри та розваги. Кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло, що радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й змінювати світ на краще.
Висловлюємо щиру подяку усім, хто допомагав у встановленні даного майданчика!
Тільки завдяки спільним зусиллям ми зможемо підтримувати чистоту та порядок. Сподіваємось, ігровий майданчик стане осередком дитячих веселощів на довгі роки!