Непедівчани відзначали День села та народне свято Івана Купала

Дата: 09.07.2018 19:45

У суботу, 6 липня, у Непедівці на центральній площі зібралося чи не все населення села. Було й багато гостей. Адже в цей день непедівчани відзначали відразу два свята День села та народне свято Івана Купала, урочисте проведення якого є вже традицією для мешканців села.
Зі святами всіх присутніх вітали солісти, народні та аматорські колективи.
Та найцікавіше відбувалося ближче до вечора. Це було справжнє феєричне театралізоване дійство — святкування ночі Івана Купала. У повітрі панувала якась загадкова магія, можна було спостерігати усі елементи і звичаї, за якими святкували цей день наші предки. Здавалося, час повернувся на багато років назад. Тут були хлопці та дівчата в національних костюмах, русалки і навіть Водяник. Не обійшлося, звісно, й без найвідомішого усім дійства цього дня — пускання молодими незаміжніми дівчатами віночків у воду. Всі дійства супроводжувалися піснями та запальними танцями, які тривали до самісінького ранку. Мешканці Непедівки та гості, що відвідали свято, отримали незабутні враження.