Обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2018

Дата: 01.10.2018 14:00

29 вересня в м. Вінниця відбулися Обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2018р. серед об’єднаних територіальних громад.
Позмагатись за звання кращої ОТГ в СК "Колос" приїхали понад 10 команд області, у тому числі і команда Глуховецької ОТГ. У програмі ігор змагання з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок, шахів та гирьового спорту.
Наші спортсмени взяли участь у таких видах: футзал (Побережник Микола, Шустов Олександр, Мазанюк Максим, Черняк Андрій, Галяновський Роман, Сослюк Віктор) - 5 місце; шашки (Ярмошевич Олена) – 3 місце; шахи (Лукомський Микола) – 5 місце; гирьовий спорт (Мельничук Олександр) – 3 місце; настільний теніс (Яцюк Ірина – 4 місце, Могир Ярослав – 7 місце) – 6 місце.
У загальному заліку команда Глуховецької ОТГ зайняла ІІІ місце. Вітаємо наших спортсменів!!!
Висловлюємо щиру подяку депутату селищної ради Кирилюк О.М. та депутату районної ради Кирилюку М.І. за фінансову підтримку в організації участі в перших обласних літніх сільських спортивних іграх Вінничини 2018 р.