Глуховецька селищна об'єднана територіальна громада
Козятинський район, Вінницька область

У селі Непедівка відбулося урочисте відкриття дитячого скверу професій «Світанок»

14 жовтня, в свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захистника України, у селі Непедівка відбулося урочисте відкриття дитячого скверу професій «Світанок». 
Ініціатива та проект створення дитячого скверу належить голові агрофірми СТОВ «Світанок» Миколі Васильовичу Мельнику. 
На відкриття скверу завітало багато бажаючих спостерігати за цим святом, не тільки місцевих жителів але й гостів.
Присутніх привітали з відкриттям скверу та святами голова Козятинської районної державної адміністрації Слабчук Юрій Олексійович, голова Козятинської районної ради Слободянюк Віктор Миколайович, голова Глуховецької селищної ради Амонс Олександр Анатолійович, староста села Непедівка Корніюк Галина Олександрівна, депутат обласної ради Ірина Колесник.
Також, Микола Васильович Мельник та Амонс Олександр Анатолійович подякував усім хто допомагав у будівництві дитячого скверу та вручили короваї та пам’ятні відзнаки.
Все дійство супроводжувалося концертними номерами колективів та виконавців Непедівського клубу та Глуховецького будинку культури.
Для дітей, присутніх на святі, з-за підтримки депутата обласної ради Ірина Колесник, було організовано Веселу лабораторію, всі діти могли спостерігати та взяти участь у цікавих дослідах.
Всі присутні залишилися задоволеними святом.
Сподіваємося, що даний сквер стане окрасою не тільки села Непедівка а й всієї Глуховецької об’єднаної громади.« повернутися до списку новин