Презентація нового муніципального автобуса

Сьогодні, 11 листопада, відбулась презентація нового муніципального автобуса! На площі біля будинку культури мешканці могли спостерігати новий автобус Еталон з надписом "Глуховецька ОТГ". Ще навесні цього року виконавчим комітетом Глуховецької селищної ради було подано 6 проектів на 15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Одним із проектів був проект міжмуніципального співробітництва з Бродецькою селищною радою, який і став проектом-переможцем і отримав співфінансування з фонду конкурсу у розмірі 400 тис. грн. Муніципальний автобус є однією з важливих потреб громади, тому до партнерства були також залучені кошти наших підприємців. На презентації було вручено подяки усім, хто допоміг в реалізації проекту. Також до привітання долучились дитячий вокальний дует "Дзвіночки", жіночий вокальний колектив "Душі криниця" та вокаліст Інна Лавренюк. На презентації можна було отримати буклети з інформацією про проект та запланований маршрут(буклет додається). Автобус було закуплено в жовтні місяці, і на разі повідомляємо, що орієнтовний маршрут(див.буклет) подано на затвердження службі автомобільних доріг, відбуваються всі процеси для запуску першого рейсу муніципального автобусу Глуховецької ОТГ. Графік та маршрут буде додатково оголошено.