Свято осені й краси "Міс Осінь - 2018"

Дата: 10.11.2018 21:10

8 листопада в Непедівському ЗНВК І-ІІІ ст. "Школа-дитячий садок" пройшло свято осені й краси "Міс Осінь - 2018". Для учнів 2-6 класів. Конкурсантки вразили всіх присутніх своєю майстерністю у виготовлені еко - костюмів на осінню тематику та своїми талантами. Кожна учасниця була сильною суперницею для іншої бо мала шаленну групу підтримки.

Почесне перше місце отримала учаниця 6 класу Луцьк Юлія - Міс Осінь. Другою віце - міс Осінь стала учениця 5 класу Тиднюк Христина. Іншим конкурсанткам присвоєно титули: Міс Фантазія учениця 3 класу - Панченко Іванна, Міс Чарівність учениця 3 класу Єдноралюк Ангеліна, Міс Симпатія учениця 5 класу Шевчук Олена, Міс Скромність учениця 5 класу Єдноралюк Олександра. Для вболівальників були конкурси, які брали активну участь. Всі учасники і присутні отримали масу задоволення.