Дня селища Глухівці

Дата: 10.11.2018 21:16

10 листопада, в приміщенні Глуховецького будинку культури, відбулося святкування Дня селища Глухівці.
Традиційно, під час свята, відбулася виставка робіт глуховецьких майстрів. Свої роботи презентували Кравчук Олексій Леонідович, Кармазіна Олександра, Сизоненко Оксана, Шевчук Тетяна, Шевчук Вікторія та Міщук Тамара та дитячі роботи презентував Дім Молитви. Також були представлені роботи учнів Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., які презентували класні керівники.
Всіх присутніх на святі частували смачними та запашними варениками та пиріжками, а всі бажаючі мали можливість взяти участь у безпрограшній лотереї.
А далі розпочався святковий концерт. Зі сцени всіх присутніх в залі привітали Глуховецький селищний голова Олександр Амонс, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Крученюк Олександр та депутат Вінницької обласної ради Ірина Колесник.
Селищний голова, також, вручив подяки всім хто приймає активну участь у житті селища та нагородив переможців конкурсу на кращу садибу та кращий будинок.
Депутат Глуховецької селищної ради, Олена Кирилюк, вручила грошові винагороди всім учасникам святкової виставки.
А далі продовжилася концертна програми. Чудовими піснями радували присутніх жіночий вокальний колектив «Душі криниця», дитячий вокальний дует «Дзвіночки», Народний аматорський колектив української пісні «Берегиня», чоловічий вокальний гурт «Добряни», Людмила Шимон, Анатолій Сиромяк, Інна Плєхова, Софія Слуцька, Інна Лавренюк. Як завжди чудовими танцювальними виступами вразив зразковий колектив народного танцю «Подільський вітерець», сатиричними номерами підняли настрій сатиричний дует «Красапєти» та театр «Мім-Ледіс», чудовими фокусами Костянтин Козачук. А Олександр Зайчук продемонстрував чудовим виступом своє вміння гри на баяні. Чудовим сюрпризом став виступ учасника телевізійного проекту Х-Фактор Валентина Столярчука.