День Святого Миколая у ДНЗ "Берізка"

Дата: 19.12.2018 16:25

День Святого Миколая - довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці. 19 грудня до малят ДНЗ "Берізка" завітав Миколай. Але на свято він прийшов не з порожніми руками, а приніс радість, спортивні розваги та чудові подарунки. В цей день діти брали участь у різноманітних естафетах, конкурсах, відгадували загадки, співали пісні.
Веселе та цікаве свято "Миколай до нас іде" підготувала інструктор з фізкультури Коломійчук Ірина Олексадрівна.
Особливу подяку хочемо винести депутату селищної ради Кирилюк Олені Миколаївні, яка надала чудові подарунки для дітей садочка. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, щастя, злагоди, взаєморозуміння та достатку. Низький уклін за вашу непохитну віру в майбутнє нашого селища. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану діткам.