Конкурс на заміщення вакантної посади - начальника відділу з питань земельних відносин, архітектурної діяльності ,комунальної власності та житлово-комунального господарства і благоустрою

ГЛУХОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади - начальника відділу з питань земельних відносин, архітектурної діяльності ,комунальної власності та житлово-комунального господарства і благоустрою.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають :

повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі, на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 4 років, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та державної служби; вільно володіють державною мовою; досконало знають комп'ютер.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Тел.для довідок: 3-15-23