Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади-головного спеціаліста фінансового відділу

ГЛУХОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади-головного спеціаліста  фінансового  відділу

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають :

повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж   роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або  державній службі, на посаді провідного спеціаліста не менше  1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знають вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування  та державної служби; вільно володіють державною мовою; досконало знають комп'ютер.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Тел.для довідок: 3-15-23