Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я Глуховецької селищної ради

07 Листопада, 2022 р., 16:44
Громадська організація «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на забезпечення гендерної рівності, миробудування, запобігання гендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.
31 Жовтня, 2022 р., 12:08
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!
05 Жовтня, 2022 р., 14:52
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я інформує, що послуги із психологічної реабілітації за бюджетною програмою КПКВК 1501040 надаються відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 р. № 587) (далі - Порядок № 1057). Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем програми є Міністерство у справах ветеранів України.