01 Жовтня, 2018 р., 09:32
Відповідно до протоколу № 3 засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій обласній державній адміністрації від 24 вересня 2018 року, управління регіонального розвитку райдержадміністрації повідомляє наступне.
18 Вересня, 2018 р., 12:15
19.10.2018 р. в 11.00 в приміщенні Глуховецької селищної ради будуть проводитись земельні торги (аукціон). З детальною інформацією про земельні ділянки можна ознайомитися за посиланням http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/
06 Вересня, 2018 р., 10:28
Шановні жителі селища Глухівці, 11.09.2018 року о 9.30 годині в приміщенні селищної ради відбудеться прийом громадян представниками Козятинського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
06 Вересня, 2018 р., 10:20
5 вересня відбулося відкриття спортивного майданчика з вуличними тренажерами на території Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст. Сподіваємося, що цей майданчик сприятиме залученню мешканців до зайняття спортом та популяризації здорового способу життя.
04 Вересня, 2018 р., 08:34
Шановні жителі громади!
01 Вересня, 2018 р., 16:46
День знань у Глуховецькій СЗШ І-ІІІ ст.
01 Вересня, 2018 р., 16:41
Непедівський ЗНВК І-ІІІ ступенів “Школа-дитячий садок” радо зустрів учнів у новому 2018-1019 навчальному році. Вітаю учнів, батьків, працівників закладу, сільську громаду зі Святом Знань. Бажаю миру, гарного настрою, успіхів у навчанні та яскрпвих шкільних днів.
01 Вересня, 2018 р., 11:51
Вітаємо з Днем знань і від душі бажаємо ніколи не переставати вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та досягнень, завжди досягати поставлених цілей і не втратити інтересу до всього нового і невідомого. Нехай вірні знання і наука допомагають жити з розумом, хай легко і «на відмінно» дається будь-який предмет.
24 Серпня, 2018 р., 12:40
Дата проголошення незалежності Україна стала поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту. За роки незалежності нам вдалося подолати труднощі становлення демократії держави. І навіть у настільки нелегкий період економічного спаду наш народ, завдяки працьовитості та цілеспрямованості, вносить гідний внесок в розвиток нашої громади та всієї України. День Незалежності України для нас є свято єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, наполегливості і перемог у вирішенні життєво важливих проблем нашого міста і подальших успіхів у всіх справах і починаннях в ім'я процвітання незалежної України.
13 Серпня, 2018 р., 19:08
Зміни технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання